Щиро вiтаємо Кифяк Вiкторiю Iванiвну та Сторощука Богдана Дмитровича з перемогою у дебатах між студентами та викладачами

16 березня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося Перше дебатне протистояння між студентами та викладачами, яке розгорталися за зразком телевізійних дебатів, що зчаста їх можна побачити на тих чи інших каналах.

У цьому цікавому, а інколи виснажливому через емоції турі змагалися студенти і їх молоді наставники з юридичного, економічного і філологічного факультетів та факультету історії, політології і міжнародних відносин.

Йшлося про якість глибоких знань, які здобувають у ВНЗ, роль наставництва і студентства, динаміку, за шкалою якої виростає дипломований фахівець.

Жодного політиканства у напруженій боротьбі не було, оскільки за основу слугували, на чому одразу наголосила ініціатор і модератор заходу, голова Чернівецького обласного дебатного клубу (заснований 2 роки тому), студентка третього курсу юридичного факультету Олена Щербакова, – аргументи. Переконливі і сприйнятливі.

Хоча наочно виступили два сумбурні наступи, де студенти схрещували свою зброю як козир у протистоянні.

Треба сказати, що цей хід тримав у напрузі як самих учасників – від кожного колективу по два студенти і стільки ж викладачів, – так і їхні групи підтримки.

Після півфінальних змагань дебатів використали перерву. Заключні, фінальні змагання теж мали тривати упродовж години. Інтрига: хто переможе?

Перемогу здобули викладачі-економісти, у яких сильнішою виявилася ґрунтовна база переконливих аргументів. Як трофей вони отримали Кубок і Диплом.

Друге, третє і четверте місця, за умовами дебатів не розподіляли.

Експерти Перших дебатних протистоянь у ЧНУ – проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу цього ж ВНЗ Тамара Марусик і донедавна головний казначей Чернівецької області, нині доцент економічного факультету Олександр Охрімовський.

Пора дебатів тільки розпочалася. Попереду – нові випробування.