Семінар у рамках проекту ААР/ПРООН “Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей”

29-30 травня 2019 року відбувся семінар у рамках проекту ААР/ПРООН “Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей”. Проект насамперед спрямований на розвиток інфраструктурних компонентів діяльності громад і реалізується за підтримки Австрійської агенції розвитку (ADC).

Учасниками семінару стали студенти та викладачі Одеської юридичної академії, ЧНУ та ЧТЕІ КНТЕУ, представники громадських організацій, які, зокрема відвідали Українську науково-дослідну станцію карантину рослин Інституту захисту рослин НААН с. Бояни Новоселицького району, де оглянули лабораторії та дослідницькі ділянки станції, обмінялися думками та ідеями щодо біологічного захисту рослин на противагу хімічному. Цей напрям викликав значний інтерес, адже він близький дослідженням сталого аграрного розвитку кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Цікаві диспути дали поштовх до нових ідей за круглим столом на тему ” Вплив проекту на соціальне та навколишнє середовище” та “Сучасний стан наукових досліджень із карантину рослин в Україні”.

Ініціативи децентралізації та вплив проектів на громаду вивчались на прикладі створення власного бізнесу у м. Вашківці та с.Банилів.

Нові, цікаві зустрічі та знайомства, чудові краєвиди Буковинського краю, неймовірна атмосфера від спілкування з учасниками проекту, все це стало невід’ємною частиною семінару.

Тож щиро дякуємо організаторам і всім учасникам!!