Програма міжнародного партнерства економічного факультету

Можливість навчатися та отримати подвійний французько- український диплом за спеціальністю «Міжнародний менеджмент та торгівля» у Бізнес-школі IAE Університету Лотарингії (м. Мец, Франція).

4 жовтня 2022 року викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування – к.е.н., асист. Лусте Олена та студенти спеціальності «Менеджмент» розпочали науково-педагогічне стажування та навчання у програмі французько-українського диплому за спеціальністю «Міжнародний

Цей проект був сформований в рамках більш ніж 20-річного партнерства Університету Лотарингії) та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яке діє з 1999 року. У нинішніх умовах в Україні виникає гостра потреба у професіоналізації керівників, які можуть забезпечити управління франко-українськими проєктами, чи то в рамках гуманітарних місій чи з метою розвитку економічного співробітництва.

Програма навчання складається з освітніх модулів за таким напрямками:

1. міжнародний менеджмент (управління проектами, управління інформаційними системами, управління знаннями);
  2. міжнародний маркетинг (стратегічний маркетинг, міжнародна торгівля, експорт, логістика, цифровий маркетинг);
  3. Управління фінансами (бухгалтерський облік, управлінській контроль, фінансовий аналіз, фінансування стартапів);
  4. міжкультурний менеджмент (управління командою, управління змінами, методи управління конфліктами та переговорів, стратегії комунікації), семінари з
  5. професіоналізація (особистісний розвиток, семінари з професійної інтеграції)

Під час навчання студенти зможуть взяти участь в онлайн-конференціях під керівництвом професіоналів мережі Global Ukraine, які працюють у різних європейських та міжнародних установах і компаніях (Рада Європи, Світовий банк, Facebook, Google, Amazon, SpaceX, NASA, Стенфордський університет, Гарвардський університет, посольства, Arcelor Mittal тощо). Також, 10 найкращих студентів після тестування з усіх предметів отримають можливість проходити стажування за підтримки українських емігрантів із мережі Global Ukraine, у транснаціональних компаніях та престижних міжнародних установах. IAE Metz, Університет Лотарингії та партнери отримають на міжнародному рівні широку рекламну кампанію з сильним посилом на «соціальну відповідальність».

Також, в рамках заходів «Солідарність з Україною», що проходили в м.Мец 29-30 вересня 2022 року, студенти відвідали благодійний концерт Національного академічного оркестру народних інструментів «НАОНІ» та благодійний вечір для місцевої бізнес-еліти, де завдяки привезеним з України сувенірам зібрали 1085 євро на потреби ЗСУ.

Відео за посиланням: https://youtu.be/jWIUTGeU1kI