Навчання з дисципліни «Інноваційна економіка» (“Innovаtion economics”)

За сприяння Центру Економічних досліджень і післядипломної освіти  (CERGE-EI) студенти економічного факультету мали змогу пройти навчання з дисципліни «Інноваційна економіка» ( “Innovаtion economics” ) лектор – докторант Грендаш Тарас, локальний інструктор – доцент Водянка Любов.

Курс складався з 20 год. лекційних та практичних занять і охоплював теми із захисту прав інтелектуальної власності, конкуренції у сфері інновацій, комерціалізації інтелектуального продукту, фінансування інновацій та стимулювання інноваційної діяльності.

Вітаємо Ванзяк Богдану, Галанесі Олександра, Захарчука Олександра, Нідзельську Софію, Паламарюк Анну, Стефанесій Єлізавету, Українець Інну, Унгурян Ольгу, Човгун Анну з успішним завершенням та отриманням іменного сертифіката!!!

Дякуємо за сприяння фундації CERGE-EI та економічному факультету!

Разом до перемоги!