Наші менеджери взяли золото в фіналі міжвузівського конкурсу «Фабрика бізнес-ідей та стартапів»

19 травня 2021 року відбувся в формі онлайн міжвузівський науково-практичний захід: ІІІ Конкурс інноваційних бізнес-проєктів «Фабрика бізнес-ідей та стартапів». Організатор конкурсу студентських стартапів –  Київський університет імені Бориса Грінченка, факультет інформаційних технологій та управління.

В фіналі змагалися автори 9-ти проєктів – студенти-менеджери різних ЗВО. «Мета конкурсу інноваційних бізнес-проєктів – розвивати підприємницьку культур та мислення студентів, поєднати набуті економічні знання з практикою», зауважила модераторка конкурсу Наталія КРАУС Наталія Миколаївна, професорка кафедри фінансів та економіки Київського університету імені Бориса Грінченка.

Від ЧНУ ім.Ю.Федьковича до фіналу ІІІ-го конкурсу інноваційних бізнес-проєктів «Фабрика бізнес-ідей та стартапів» потрапили бізнес-проєкти студентів другокурсників кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування:

1. Олександр ІЛЬЧУК виборов І МІСЦЕ за бізнес-проєкт «Створення мобільної кав’ярні» (науковий керівник к.е.н., доцентка кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Тетяна ЗАВОЛІЧНА).
  2. Олег УНГУЛЯК отримав відзнаку журі за поєднання екологічної та комерційної спрямованості бізнес-проєкту «Компанія з озеленення «Зеленсвіт»» (науковий керівник к.е.н., викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Ігор КУЗЬМУК).

Важливо, що ІІІ-ій конкурс інноваційних бізнес-проєктів «Фабрика бізнес-ідей та стартапів» відповідає національному вектору розвитку підприємницької освіти та стартап руху в університетах України.  «Національний проєкт Дія.Бізнес передбачає комплексну та повноцінну допомогу підприємцям за рахунок створення екосистеми підтримки підприємців. Для нас важливо, щоб люди починали власний бізнес і успішно його розвивали. У цьому контексті формування підприємницьких навичок в університеті є важливою складовою проєкту Дія.Бізнес», – каже заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Приємно, що фінал конкурсу проходив в період святкування Дня науки та 50-ти річчя економічного факультету.

Щиро вдячні за мотивацію та допомогу координаторці ІІІ-го конкурсу інноваційних бізнес-проєктів «Фабрика бізнес-ідей та стартапів» від ЧНУ ім.Ю.Федьковича – д.е.н., доцентці кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Галині ПОЧИНЧУК. Як сказав наш переможець Сашко Ільчук: «Я вірю в свою бізнес-ідею, в ідеї всіх учасників конкурсу тому, що ми – МЕНЕДЖЕРИ! А МЕНЕДЖМЕНТ – це не просто професія, це стиль мислення лідерів».