Наші менеджери 2-го курсу взяли срібло, а першокурсниця – приз за найбільш соціальний проєкт в ІІІ Конкурсі інноваційних бізнес-ідей та проєктів «Бої стартапів: інновації та управління ними»

Цього року міжвузівський конкурс «Бої стартапів» був приурочений  158-річчю від дня народження Бориса Грінченка та Дня Київського університету імені Бориса Грінченка. До участі у конкурсі представлено низку  індивідуальних та колективних інноваційних проєктів, підготовлених студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Київського університету імені Бориса Грінченка. Над проєктами студенти працювали протягом трьох місяців індивідуально та групами творчих колективів.

Конкурс проводився Центром провайдингу інновацій та цифрового підприємництва (кафедра фінансів та економіки ФІТУ, керівник Краус Н.М.) і Центром функціонального менеджменту (кафедри управління ФІТУ, Краус К.М.) в змішаній формі – очній та онлайн.

 Родзинкою цьогорічного конкурсу було те, що крім оцінок експертного журі група незалежних студентів прямим голосуванням виставляла свої бали за кожний бізнес-проєкт.

Привітали учасників конкурсу Сосновська О.О., д.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів та економіки КУБГ, Обушний С.М., к.е.н., заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи ФІТУ та Поченчук Галина Михайлівна, д.е.н., доцент, заступник завідувача  кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Члени експертної комісії конкурсу на кращу та актуальну інноваційну ідею оцінювали проєкти за такими характерними особливостями, як: інноваційність, його соціальна і екологічна орієнтація, економічна ефективність, рівень опису змісту бізнес-ідеї, рівень представлення студентом свого авторського доробку та аргументованість і повнота відповідей на поставленні додаткові питання.

Пишаємося, що за результатами БОЇВ СТАРТАПІВ, що відбувся 1 грудня 2021 року (https://fitu.kubg.edu.ua/informatsiya/news/podiji/1665-1-2021.html#) команда від кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування отримала гідний результат:

Андрій Вельц та Стас Скрипа студенти спеціальності Менеджмент, виборола ІІ МІСЦЕ за проєкт “Light at night – тематичний сайт” (Науковий керівник: Заволічна Т.Р., к.е.н., доцент, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).

Вікторія Мажар студентка спеціальності Менеджмент, здобула перемогу в номінації “Самий соціальний” за проєкт “KINGДОМ – коворкінг для студентів міста Чернівці” (Науковий керівник: Кузьмук І.Я., к.е.н., доцент, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).

Вітаємо переможців конкурсу “Бої стартапів: інновації та управління ними” і бажаємо нашій перспективній молоді втілити в життя презентовані на конкурсі ідеї!

Галерея