MEETUP з MOBIDEV «PROJECT MANAGER в IT»

Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування організувала зустріч студентів з фахівцями-практиками міжнародної компанії – розробником проектів, яка готова працевлаштувати молодих креативних менеджерів, що володіють фаховими компетенціями з «Проектного менеджменту».

Сьогодні у чернівецькому офісі MobiDev відкриті вакансії — Android Middle, JavaScript Senior (TeamLead), Progect Manager (expereinced) – шанс для студентів, які здатні працювати у команді, прагнуть до розвитку і до шерінгу своїм досвідом та ідеями.

20 квітня 2017 року відбулася лекція-презентація, міні-тренінг та тест-діагностика для студентів економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича на тему «Проектний менеджмент в ІТ». MeetUp в ЧНУ провели: MobiDev Project Manager – Ганна Іванічева, HR manager – Олена Муконіна, Head of MobiDev Chernivtsi Brunch – Роман Прокоф’єв.

Мета зустрічі – ознайомити студентів з практичними нюансами управління проектами в IT галузі на прикладі MobiDev, яка спеціалізується у сегменті додатків для бізнесу, соціальної інтеграції та мобільних інструментів. Це компанія-розробник проектів різної складності і масштабу: нативні (iOS, Android) та кросс-платформенні мобільні додатки; Desktop та POS-додатки; server-side розробка; Web-компоненти. Компанія працює з найбільш актуальними технологіями та фреймворками, застосовує Agile-практики та постійно займається БА та UX/UI, об’єднує талановитих спеціалістів, які прагнуть до розвитку та яким цікаво рухатись вперед з сильною командою, приймати новий виклик і разом досягати найвищих результатів.

Лекція-презентація ґрунтувалася на реальних етапах практики проектного менеджменту повного циклу – починаючи від ідеї замовника і закінчуючи постреалізованою підтримкою. На кожному етапі тренери разом з нашими студентами пропонували комплексні якісні рішення. Студентів дуже зацікавив факт, що офіси компанії розташовані у США та Німеччині, а центри розробок – у Харкові, Маріуполі, Миколаєві та Чернівцях.

Міні-тренінг полягав у тому, щоб розробити проект з продажу повітря on-line. Ідеї студентів били креативним ключем – від продажу «гуцульського патріотичного повітря» за кошти фонду Ахметова для розпилення над окупованими територіями…. до створення «кімнат чистого ковтка повітря» в смогових Китаї та Південній Кореї.

Тест-опитування мало за мету відібрати студентів, які могли б бути командними гравцями, любили б свою справу і могли похвалитись відмінною самомотивацією та позитивним мисленням. Для цього необхідно володіти фаховими компетенціями менеджера, базовими знаннями комп’ютерного програмування та англійської мови.

Тішить те, що кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування йде в ногу з вимогами сучасного бізнесу – для наших магістрів розробили і читаємо курс з «Управління проектами» (проф., д.е.н. Галушка З.І. та к.п.н. Волощук О.А.). Таким чином наші випускники будуть конкурентноздатними на ринку праці.

УВАГА! Студенти, які хочуть долучитися до команди професіоналів, людей, які роблять класні речі і отримують гідну винагороду та задоволення від роботи – надішліть резюме до MobiDev:
E-mail for CV: chernivtsi@mobidev.biz | e.mukonina@mobidev.biz
Phone for details: 097 686 42 44