«Історія, що пишеться кров’ю. Україна у вогні» – перша година куратора першокурсників-менеджерів в рідній Альма-матері

Наші вступники 2022 року особливо цінні – їх шлях до професії мрії обпалений війною, затінений смутком і тривогою. Юне покоління відчуло що таке війна, коли гинуть рідні та коли вся нація стає воїнами, що наближають Перемогу. Вони гідно здолали усі складнощі вступних випробувань та прийняли особливо важливе рішення – отримати економічну освіту.  Щоб воювати та перемагати країні потрібна економіка, що працює.

Відтак, перша виховна година в гр.173-1 (кураторка Галина ПОЧЕНЧУК) та в гр. 173-2 (кураторка Світлана БОЙДА) була про головне – «Історія, що пишеться кров’ю. Україна у вогні». Захід розпочався зі слів вдячності усім військовослужбовцям, завдяки яким українці можуть сьогодні продовжувати робити свої звичні справи – бути поруч з рідними, відвідувати навчання, ходити у магазини та кафе, просто жити, творити, любити, спокійно прокидатися.

Цього року склад студентських груп менеджерів дуже особливий – до нашої спільноти доєдналися юнаки та дівчатка з усіх куточків України, зокрема й досі «гарячих»: Дніпро, Харків, Одеса, Покровськ, Дніпрорудне, Кривий Ріг; в деяких студентів наразі батьки боронять нашу землю в лавах ЗСУ та багато хто активно волонтерять. Відтак, кожний студент розказав власну історію ненависті до руZкого агресора, навели історичні факти, що викривають фейки путіна та поділилися досвідом своїх спільнот в наближенні нашої Перемоги. З радістю проаналізували втрати ворога та наші досягнення в визволенні територій в ході контрнаступу ЗСУ!

З першокурсниками зустрілися активісти студентського парламенту, студенти четвертого курсу спеціальності «Менеджмент і адміністрування» Роман ФЕДІРЧИК, Юрій ЧЕПИГА та Андрій ЧЕКМАН (куратор Тетяна ЗАВОЛІЧНА). Вони запросили першокурсників в цей переломний момент в історії української нації долучитися до роботи в Волонтерському штабі чи то ЦКІД ЧНУ ім. Ю. Федьковича,  до плетіння маскувальних сіток, допомоги ВПО, благодійних ярмарків та інших заходів зі збору коштів. Розказали про діяльність студентського парламенту та профспілкової організації економічного факультету, надали контакти волонтерських хабів, почули запити першокурсників.

Тішить, що кожен з нас щиро усвідомлює те, що волонтерство та патріотизм – веління часу! Тримаймо стрій!