Їх 41 і їм усім близько 20 років. Вік, коли усі ми проживаємо найкращі та найяскравіші події. Але одна подія 24 лютого 2022 року назавжди змінила їхнє життя

Їх 41 і їм усім близько 20 років. Вік, коли усі ми проживаємо найкращі та найяскравіші події. Але одна подія 24 лютого 2022 року назавжди змінила їхнє життя” – провідні французькі видання про успіхи та досягнення студентів першого в історії Франції франко-українського диплому у м. Мец.

10 листопада студенти спеціальностей “Менеджмент”, “Маркетинг”, “Фінанси, банківська справа і страхування” та асистент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Лусте Олена разом з іншими студентами з 23 ВНЗ України зустрілись з представниками Університету Лотарингії та Школи менеджменту IAE м. Мец, щоб обговорити та презентувати результати місяця навчання за програмою франко-українського диплому.

«Це дуже вмотивовані студенти і усі мають на думці лише одне: повернутися сильнішими до своєї країни, щоб брати участь у її відбудові», – розповідає викладач французької мови Валерія Коваленко. Можливістю провести рік навчання у Франції студенти завдячують фундації Global Ukraine, мерії м. Мец та адміністрації Школи менеджменту IAE Metz Університету Лотарингії. «Це був досить складний адміністративний, фінансовий і матеріально-технічний виклик. Ми запустили цей проект влітку і нам довелось вирішити багато питань, пов’язаних з отриманням отримання стипендій, допомогою знайти житло», – зазначає Джульєн Х’юсон, директор Школи менеджменту. «Цей диплом має бути довгостроковим, а створене нами партнерство має сприяти зміцненню відносин між двома країнами та містами побратимами – Мец та Чернівці», — підкреслив Карл Томбре, віце-президент Університету Лотарингії.