В науковій бібліотеці ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася #ГраСвітГромад

11 квітня у приміщенні Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася #ГраСвітГромад – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

У грі прийняли участь студенти кафедри Економіки підприємства та управління персоналом Сеньовська Яна та Геренда Олена. Під час гри кожен учасник мав змогу спробувати себе в певній ролі територіальної громади. Учасники гри обрали стратегію розвитку “Громада інноваторів”, завданням якої було збудувати бізнес-інкубатор, АЗС, готель та мати привабливість громади не нижче 5 позицій, відповідний рівень здоров’я, щастя, а також сформувати певні фінансові та проектні здібності. При цьому у громаді вже був наявний муніципалітет (парк відпочинку, дитячий садок, будинок побуту, лікарня і т.д). Під час гри гравці приймали важливі рішення, купували приватну власність у вигляді ресторанів, освітніх закладів, перукарень, магазинів, ферм, земельні ділянки, церкви, бари, аптеки.

Заснувавши Фонд громади, вносили кошти для спільного розвитку. А найголовніше, що громада сучасної молоді, як з’ясувалось, була дуже дружньою, спільно приймали рішення, разом поповнювали місцевий бюджет та допомагали один одному!

За підсумками гри та з урахуванням всіх ускладнень громада молодих та активних здобула перемогу, завершивши її швидше встановленого часу, досягнувши індивідуальних та колективних цілей.

Дякуємо учасникам та організаторам цієї гри за такий досвід!