Екскурсія студентів спеціальності “Економіка підприємства” та “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” до Чернівецького Центру біржових технологій

2 листопада студенти 3-го курсу спеціальності “Економіка підприємства” та “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” відвідали Чернівецький Центр біржових технологій, який знаходиться за адресою вул. Героїв Майдану, 155. Студентам було проведену ознайомчу лекцію по основним принципам торгівлі на біржі, правилам гри та деяким теоретичним аспектам.

Більшість питань, які цікавили майбутніх економістів стосувалися практичних аспектів трейдингу, а саме: варіанти аналізу ринку, потрібний момент купівлі/продажу акцій конкретних фірм і т.д. Також студенти на власному досвіді змогли спробувати здійснити перші операції на ринку Forex під наглядом професійних трейдерів, які давали поради та розповіли всі тонкощі гри на фондовій біржі.

За організовану екскурсію дякуємо викладачам кафедри Фінансів і кредиту Ткачу Євгену Вікторовичу та Ткачу Сергію Вікторовичу.