Ефективна регіональна політика, децентралізаційні процеси та сучасні аспекти використання природно-ресурсного потенціалу територіальних громад в Україні в умовах децентралізації

Саме такі питання в рамках співпраці з практиками обговорили в онлайн-форматі студенти кафедри економіки підприємства та управління персоналом з Тетяною Татарчук, керівником регіонального офісу «U-LEAD з Європою», Дмитром Прокопцем, радником з муніципальних фінансів регіонального офісу «U-LEAD з Європою» та доцентом кафедри Наталією Філіпчук.

Студенти цікавились особливостями та проблемами реалізації реформи децентралізації, стратегіями розвитку громад, перевагами об’єднаних ОТГ, тенденціями зростання власних доходів на 1 жителя ОТГ, структурою надходжень власних доходів до місцевих бюджетів, оцінкою рівня спроможності ОТГ Чернівецької області.

Щиро вдячні запрошеним фахівцям Тетяні Татарчук та Дмитрові Прокопцю. Розраховуємо на подальшу плідну співпрацю!