Договір про співпрацю з Департаментом соціально-економічного розвитку та стратегічного планування

Відбулося підписання договору про співпрацю Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в особі ректора Романа Петришина та Департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування в особі директора Сергія Бостана.

Учасниками зустрічі були декан економічного факультету Руслан Білоскурський, завідувач кафедри бізнесу та управління персоналом Юрій Лопатинський, гарант ОП «Економіка та організація бізнесу» доцентка кафедри Вікторія Кифяк.

Під час спілкування обговорили важливість співпраці, практичної підготовки студентів економічних спеціальностей, зокрема спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля», обґрунтували необхідність і можливості подальшої співпраці у науково-дослідних та проектних аспектів.

У рамках зустрічі обговорено заходи, можливості спільних проектів, обмінні візити працівників, фахівців та студентів, напрями інтеграційних досліджень та включення проблематики соціально-економічного розвитку регіону в освітні програми.

У співпраці зможемо сприяти якісній професійній підготовці майбутніх фахівців для соціально-економічного розвитку регіону.