До Дня HR-менеджера тренінг-практикум з Нормування праці

До Дня HR-менеджера тренінг-практикум з Нормування праці від Спеціаліста з управління персоналом та виробництвом ПП «Грандем» для студентів кафедри бізнесу та управління персоналом!

Кафедра Бізнесу та Управління персоналом щиро вітає з професійним святом усіх HR-спеціалістів!«HR менеджери – це незамінні співробітники в будь-яких компаніях, багатозадачні фахівці, навколо яких обертається життєдіяльність компанії, як навколо сонця обертаються планети.

Вони мають організовувати роботу колектива таким чином, аби задовольнити потреби бізнесу. HR мотивує до роботи і досягнення поставлених цілей, створює приємну корпоративну атмосферу, підтримує баланс між інтересами співробітників і компанії».⠀

Кафедра Бізнесу та Управління персонало підготувала чимало спеціалістів з управління персоналом, які займають керівні посади в органах державної влади та на підприємствах України. Тож, пишаємося випускниками! Бажаємо подальших звершень!⠀З любов’ю Ваша кафедра!