Акредитація спеціальності “Управління персоналом та економіка праці”

Акредитація спеціальності “Управління персоналом та економіка праці” у ЧНУ імені Юрія Федьковича.

У майже півстолітній історії кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича чергова важлива подія – проведено успішну акредитацію спеціальності “Управління персоналом та економіка праці”. Це державна гарантія та підтвердження якості освіти, яка надається колективом кафедри, факультету та університету в цілому.

Невід’ємними елементами навчального процесу є наукова складова, активні міжнародні зв’язки, можливість творчого розвитку. Студенти можуть отримувати освіту рівня бакалавр (повна та скорочена форма), навчатися в магістратурі, виконувати PhD-програму (навчатися в аспірантурі).

Нині абітурієнтам пропонується освіта за усіма рівнями за спеціальностями:
– Економіка (спеціалізація: Управління персоналом та економіка праці);
– Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Запрошуємо!