244 кілометри за український Маріуполь! Символічний забіг студентів економічного факультету 14 жовтня, в День захисників і захисниць України на честь наших воїнів

244 кілометри за український Маріуполь! 14 жовтня студенти економічного факультету Вельц Андрій, Унгуляк Олег, Верхоляк Анастасія, Сака Ірина, Харовська Ангеліна, Хорошко Микита та асистент кафедри економічної теорії,  менеджменту і адміністрування Лусте Олена, які навчаються та проходять стажування у Бізнес-школі IAE Університету Лотарингії (м. Мец, Франція), взяли участь у міжнародному забігу, організованому випускниками Української академії лідерства і присвяченому місту, якому цьогоріч виповнюється 244 роки.

“Ми проводили такий забіг на 242 та 243 кілометри, ще навчаючись у вільному Маріуполі — об’єднуючи молодь міста та усіх активних маріупольців. Нині через окупацію ми не можемо зробити цього забігу на вулицях Маріуполя, тож зробимо це по всьому світу.  Ми прагнемо вшанувати традицію міста та нагадати про те, що Маріуполь завжди залишатиметься українським. Символічно робимо цей забіг 14 жовтня в День захисників і захисниць України на честь наших воїнів”, — кажуть випускники УАЛ, які зараз навчаються разом зі студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та інших провідних ВНЗ України.

Кожен з учасників забігу також мав можливість  надіслати добровільний благодійний внесок, який піде на потреби підрозділів морської піхоти.