«One Day Business Mind»

Студенти 3-го курсу кафедри бізнесу та управління персоналом економічного факультету мали неймовірну можливість відвідати бізнес-захід «One Day Business Mind», що відбувся у Червоній залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Подію організовано разом з Університетським центром кар’єри, і вона була присвячена розвитку бізнес-мислення та підприємницьких навичок .

Особлива подяка нашим спікерам, які є стейкхолдерами кафедри бізнесу та управління персоналом, за їхній вклад у розвиток наших студентів:

Сергій Тимош, @sergey_timosh власник та СЕО «Joy Market»

Дмитро Терещук, @dmytro_tereshchuk комерційний директор «Bacara»

Євген Пластун, @plastun_ievgen операційний консультант, тренер із сервісу та комунікацій.

Ваші кейси та щирість надихають на нові звершення і допомагають студентам робити перші кроки в підприємницькій діяльності