Вітаємо команду “Економічні стратеги” – призера ІІ Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «KharkivFinCup-2024»

Вітаємо Пацан Юлію (капітан команди), Дацюка Володимира, Ісопенка Василя, Мельник Катерину, Петровську Дар’ю, Пунговського Дмитра та їхнього тренера доцента кафедри фінансів і кредиту Бак Наталію з ІІІ місцем у ІІ Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «KharkivFinCup-2024»!

Студенти економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича упродовж березня – травня 2024 року брали участь у конкурсі, організованому МОН України, ХНУ імені В.Н. Каразіна, ГО «Діловий клуб «Партнер». Команда другокурсників – фінансистів «Економічні стратеги» успішно здолала всі етапи конкурсу: тестування в оболонці Moodle, підготовку творчої роботи на тему «Як ми повинні підтримати банківську систему в умовах воєнного стану» та її захист. У фіналі незалежне та професійне журі оцінило презентацію команди за критеріями рівня розкриття теми, креативності сценарію, змістовності, логічності, доступності та якості оформлення роботи. «Економічні стратеги» показали високий рівень володіння темою, аргументовано, повно й точно дали відповіді на питання членів журі та учасників інших команд.

Дякуємо організаторам конкурсу! Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися, професійно розвиватися та вірити в майбутнє України!