Щорічний конкурс “Молодий вчений ЧНУ імені Юрія Федьковича”

Оголошується щорічний конкурс “Молодий вчений ЧНУ імені Юрія Федьковича”.

Терміни проведення конкурсу:

• 1 березня – старт подання заявок на Конкурс;
  • 1 квітня – дедлайн подання заявок;
  • 2-30 квітня – опрацювання заявок;
  • 1-15 травня – підведення підсумків та оприлюднення результатів;
  • Нагородження переможців – до Дня науки в Україні.

Подання заявки номінантами здійснюється двох формах:

1. у електронній – шляхом заповнення гугл-форми за номінаціями (відповідно до «Положення про щорічний конкурс «Молодий вчений року ЧНУ ім. Ю. Федьковича»;

2. у паперовій – друкована версія заповненої гугл-форми, засвідчена особистим підписом номінанта та підписом декана/директора інституту (або заступника декана/директора інституту з наукової роботи), яку учасники подають у науково-організаційний відділ НДЧ (вул. Коцюбинського, буд. 2, корп. №5, пов.1, каб. № 102-103).

За консультаціями щодо заповнення та подання анкет можна звертатись до координаторів Конкурсу: Павло Крайній (p.krayniy@chnu.edu.ua) та Яна Поп’юк (y.popiuk@chnu.edu.ua).

і посилання про більш детальну інформацію: https://www.chnu.edu.ua/nauka/pov-iazani-pidrozdily/rada-molodykh-vchenykh/hranty-konkursy-stazhuvannia/molodyi-vchenyi-roku-chnu-im-yu-fedkovycha/