Продовжуємо традиції вступу до фаху: пізнавальна екскурсія студентів-першокурсників кафедри бізнесу та управління персоналом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Перш ніж «зануритись» у реальні умови функціонування організацій, задля знайомства першокурсників із їх майбутньою професією, традиційною є екскурсія «Знайомство зі своєю Alma mater – Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича».

Цьогорічні вступники є унікальними. Вони не ставлять багато питань, а одразу «гуглять». Вони не питають дороги у перехожих, а одразу «забивають маршрут в Google Maps». Вони багатофункціональні: одночасно можуть слухати урок в Zoom, листуватися з «френдами» в Telegram. А ще в них є особливість: вони відчувають тренди та слідують за ними. А хіба це не тренд: навчатися в одному з найстаріших класичних університетів України, в одному з найкрасивіших університетів Європи, який виділяється своєю архітектурною неповторністю, багатими й давніми традиціями, вагомим науковим потенціалом, розумними й креативними студентами?!

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – це не лише Аlma mater, а й надзвичайно популярний туристичний об’єкт, тому що таку красу складно приховати від допитливих очей мандрівників, які без утоми борознять старовинні вулиці «колишньої негласної столиці Європи». Від його архітектури просто «зносить дах»: велетенські зали з королівським шиком, мозаїка та ідеально виставлені стільчики для студентів. Взагалі не віриться, що це аудиторії, де щодня навчається молодь.

Першокурсники в ході екскурсії отримали унікальну нагоду дізналися про таємниці минулого, які зберігають стіни Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, історичні етапи становлення та розвитку рідного університету і його відомих випускників. Під час екскурсії студенти оглянули двір-курдонер, Храм Трьох Святителів, де почули церковний спів, найкращі зали Резиденції – Червону, Мармурову, Блакитну, відчути симбіоз стилів та культур народів, які мешкали і мешкають на Буковині.

Екскурсовод Косташ Микола Іванович своєю захоплюючою розповіддю провів студентів сторінками історії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Щиро дякуємо Миколі Івановичу за цікаву екскурсію та сподіваємося на наступні зустрічі !

Наприкінці екскурсії першокурсники як один заявили – вони ще раз переконалися, що зробили правильний вибір – обрали економічний факультет у одному з найкращих університетів нашої країни.

Сподіваємося, що студенти запам’ятають цей день як один із перших в університеті та як один із тих, що надихає повертатися сюди знову і знову.