V Міжнародна науково-практична конференція «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки» у ЧНУ ім. Юрія Федьковича📖
Кафедра фінансів і кредиту економічного факультету імені Юрія Федьковича вже в 5-те провела Міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки».
Співорганізаторами конференції виступили:
• FIL. DR. JAN-U. SANDAL INSTITUTE (Норвегія);
• ALEXANDRU IOAN CUZA UNIVERSITY OF JAŞI (Румунія);
• THE COLLEGE OF BUSINESS AND ENTREPRENEURSHIP IN OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI;
• FACULTY OF SOCIAL AND TECHNICAL SCIENCES DEPARTMENT OF ECONOMICS (Польща);
• ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА, ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КАФЕДРА ФІНАНСІВ, ГРОШОВОГО ОБІГУ І КРЕДИТУ.
У конференції взяли участь понад 150 науковців з різних країн (Норвегії, Грузії, Румунії, Польщі і звісно України) із 40 ВУЗів, які надіслали більше 130 матеріалів тез📃
Учасники висловлювали свої думки з різних тематичних напрямів конференції, зокрема:
1. Фінансова система України в умовах війни та післявоєнної модернізації.
2. Публічні фінанси в системі сталого розвитку економіки.
3. Місце та роль фінансових посередників у забезпеченні економічного зростання.
4. Структурні трансформації організації фінансів бізнесу як умова сталого економічного розвитку.
5. Поведінкові фінанси: теорія та практика.
6. Міжнародні фінансові відносини в контексті реалізації «Цілей сталого розвитку 2030».
Дуже важливо було почути актуальні думки закордонних та українських учасників щодо можливостей подальшого сталого розвитку різних сфер економіки, а особливо напрямків післявоєнної модернізації економічної системи нашої країни🙌🏻

Кафедра фінансів і кредиту у співпраці з українськими закладами вищої освіти та партнерами із Норвегії, Польщі та Румунії організовує і проводить щорічну міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки».

 

На 27 квітня 2023 року заплановано проведення V міжнародної науково-практичної конференції «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки». До участі у конференції запрошуємо науковців, дослідників, аспірантів, здобувачів закладів вищої освіти та представників бізнесу.

Форма участі в конференції: дистанційна.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Участь в конференції безкоштовна!!! 

24 листопада 2022 року кафедра фінансів і кредиту виступила партнером в організації та активним учасником  Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Освіта і соціальна робота як ресурси розвитку особистості й суспільства». У конференції взяли участь провідні науковці та фахівці-практики. Розглянуто актуальні проблеми сучасної соціальної політики та її фінансового забезпечення, а також запропоновано шляхи їх вирішення.