Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Страховик & Страхувальник» 2021-2022 навчального року

Завершується навчальний рік. А це пора підведення підсумків, представлення напрацювань, підтвердження здобутих знань на екзаменаційній сесії.

03 червня 2022 р. відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Страховик & Страхувальник». Керівник гуртка – доцент кафедри фінансів і кредиту Кучерівська Софія Степанівна – відзначила здобутки учасників гуртка у науковій та дослідницькій діяльності за напрямами «Основи страхування», «Сучасні технології у страхуванні» й «Управління страховим бізнесом». Було наголошено на розширенні форм діяльності в умовах дистанційного навчання, продовженні співпраці зі страховиками регіону та участі в запланованих зустрічах із представниками страхового ринку, Перемоги вам у всіх справах! Все буде Україна!