Міжнародне онлайн-стажування Софії Кучерівської та Ольги Гладчук

Доценти кафедри фінансів і кредиту Кучерівська Софія та Гладчук Ольга успішно завершили міжнародну онлайн-програму підвищення кваліфікації представників ЗВО  «Сила соціальних мереж у професійному розвитку представників університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку». Основними організаторами виступили: Fundacja im. Zofii Zamenhof – Zofia Zamenhof Foundation  (Польща) та Kyiv Business School / MBA in Ukraine  (Україна).

Програма була реалізована в рамках міжнародного проєкту “COMSUS. Development of sustainable communications of Higher education institutions in social media” Erasmus + (Project nº 2022-1-PL01-KA220-HED-000090164). Партнерство проєкту: Zofia Zamenhof Foundation  (Польща), Kyiv Business School (Україна), Hochschule Wismar University of Applied Sciences Technology, Business and Design (Німеччина), Muğla Sıtkı Koçman University (Туреччина), Lusófona University (Португалія).

Цікаві семінари та тренінги, тестування, міжнародні вебінари-брокерські зустрічі за участі представників ЗВО Португалії, Польщі, Німеччини, Туреччини, України, робота в групах і презентація власних проєктів сприяли  поглибленню знань викладачок у сфері новітніх інструментів взаємодії із цільовою аудиторією, формування бренду ЗВО і особистого бренду, просування цінностей сталого розвитку та налагодженню партнерських зв’язків.