Зустрічі з представниками бізнесу в рамках проекту «Фінансування та організація власного бізнесу»

Надзвичайно цікавих 14 зустрічей було організовано з відомими підприємцями та фахівцями-практиками в ІІ семестрі 2020-2021 н.р. у рамках проекту «Фінансування та організація власного бізнесу»:

• Ігор Мосін, співзасновник та керівник компанії ТОВ «Букнанотех», співзасновник навчального центру робототехніки «Ботеон».
  • Василь Яворський, керівник компанії Bacara koffee.
  • Олексій Бечка, ІТ маркетолог, співзасновник і керівник інтернет магазину ювелірних прикрас Minimal Silver, член клубу CBG.
  • Дмитро Євчук, власник і керівник компанії “Ековатт” (продаж та будівництво сонячних електростанцій), член клубу CBG.
  • Ольга Карнаух, начальник відділу мікрокредитування Чернівецької філії АТ КБ Ощадбанк.
  • Валерій Галан, засновник декількох туристичних компаній, засновник музею “Становлення української нації” та музею “Львів Стародавній”, ресторатор, засновник міжнародної федерації карате-до Сін-Сьобу (7 дан), заслужений тренер України.
  • Віктор Скрипник, співзасновник туристичних компаній «Мигово», «Сонячна долина», «Козацький хутір» та ін., голова федерації спортивного туризму в Чернівецькій області.
  • Андрій Круглянко, менеджер, консалтингово-аутсорсингова компанія “Вікторія”, к.е.н., доцент ЧТЕІ КНТЕУ.
  • Роман Жебчук, к.е.н., Краківський університет (Польща), ЧНУ ім. Ю. Федьковича, управління бізнес-проєктами.
  • Яна Дімітрова, керівник сім’ї ресторанів «Гойра Груп» («Бартка», «Панська гуральня», «New York Street Pizza»).
  • Валерій Божко, керівник мережі магазинів одягу «BADO» (стильний жіночий та чоловічий одяг), екс гравець студентської збірної України з футболу, член клубу CBG.
  • Іван Кисилиця, керівник мережі магазинів туристичного спорядження «Горгани», мотузкових парків «Пролаз» та торгової марки «Їдло»
  • Дмитро Лукенчук, керівник компанії OZZY, співвласник мережі ресторанів YOKI та “П’яте підземелля”
  • Георгій Звірід, Director SAGA Soft, National President 2008 of JCI Ukraine, VP International, Chernivtsi IT Cluster

Тематика зустрічей: Як організувати власний бізнес, поради початківцям.

Обговорювались питання пов’язані із бізнес-плануванням, специфікою менеджменту та маркетингу у малому бізнесі, взаємовідносин бізнесу із фінансово-кредитним сектором та громадськими й державними інституціями. Також цікавими були розповіді спікерів про історією власного успіху.

Дякуємо нашим спікерам за співпрацю, підтримку студентів та підтримку даного проекту!