Зустріч з керівниками банківських установ: популяризація фінансової культури, підтримка бізнес інкубатора, співпраця з стейкхолдерами

21 жовтня у Блакитній залі відбулася зустріч керівників представництв банківських установ м. Чернівці та області з керівництвом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На зустрічі були присутні: ректор Роман Петришин, представники економічного факультету: декан Руслан Білоскурський, завідувач кафедри фінансів і кредиту Петро Нікіфоров, керівник Центру співпраці з підприємствами Євген Ткач, а також чернівецьких банківських установ: «Ощадбанк», «ПриватБанк», «Райфайзен Банк», «Укрексімбанк», «Креді Агріколь» та ін.

В результаті зустрічі сторони підписали Меморандум про співпрацю, який сприятиме розширенню співробітництва Університету із банківськими установами. Це, у свою чергу, забезпечить популяризацію підприємницької та фінансової культури серед молоді, створить додаткові можливості для вдосконалення системи освіти в Університеті шляхом набуття студентами практичних знань і навичок у сфері фінансової та економічної діяльності, створення й забезпечення функціонування бізнес-інкубатора при Університеті тощо.

Фоторепортаж події за посиланням: drive.google.com.