Зустріч з фахівцями-практиками, успішними випускниками спеціальності фінанси, банківська справа та страхування

Кафедра фінансів і кредиту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича продовжує серію зустрічей із успішними випускниками спеціальності “фінанси, банківська справа та страхування”.

Сьогодні перед нашими студентами виступив один із найкращих представників професії фінансист, випускник нашої спеціальності – керівник Центру біржових технологій в м. Київ, директор ТОВ “Академія біржових технологій”, професійний трейдер з багаторічним досвідом торгівлі на фінансових ринках, а також кращий спеціаліст 2020 року за підсумками національного бізнес-рейтингу – РОТАР ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ.

Він розповів про власну історію успіху, правильність формування цілей та розкриття власного потенціалу. Зауважив, що професія фінансиста вимагає від фахівця, аналітичного та гнучкого складу розуму, вміння стратегічно і логічно мислити, аналізувати великі масиви даних, стійкості до стресів. Така активна і динамічна діяльність фінансиста зумовлюють необхідність постійного вдосконалення процесу професійної підготовки фахівців з фінансів, зазначив РОТАР Д.А.

Отже, фінанси – це мистецтво та професія водночас, що потребує таланту і терпіння. Це особливий дар бачити цифрами складний світ економіки у його взаємозв’язках і гармонії.

Зустріч організовано к е.н., доцентом кафедри фінансів і кредиту Третяковою Оленою Василівною.