Зустріч у стінах Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості

15 березня 2023 року у Чернівецькій філії ОЦЗ відбулася презентація роботодавця для молоді, яка нині здобуває фах економічного, юридичного та психологічного профілю. Не залишились осторонь такого заходу і кафедра обліку, аналізу і аудиту, яка  продовжує плідну  співпрацю з потенційними стейхолдерами та студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування».

Початок зустрічі внаслідок повітряної тривоги дещо відклався, але не марнуючи час прямо на території Центру зайнятості координатор заходу – начальний відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Запаранюк, розповіла про функціонування Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості в умовах воєнного стану, про співпрацю з роботодавцями.

У заході також взяли участь представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Начальник управління по роботі з персоналом Кружкіна Світлана Євгеніївна звернула увагу присутніх здобувачів освіти, насамперед тих, що вже має диплом молодшого бакалавра на можливість офіційного працевлаштування без проходження обов’язкового конкурсу, що пояснюється умовами воєнного стану. Була акцентована увага на наявності актуальних вакансій у зв’язку з реформуванням системи соціального страхування. Так, з 01 січня 2023 року Пенсійний фонд перебрав на себе обов’язки щодо нарахування допомог з тимчасової втрати працездатності, допомог з вагітності і пологів, допомог на поховання, одноразових допомог потерпілим на виробництві, членам їх сімей. Також з 1 грудня 2022 року до Пенсійного фонду також перейшла функція нарахування субсидій і пільг громадянам. Все це зумовило необхідність поповнення рядів фахівців економічного спрямування різних структурних підрозділів Пенсійного фонду Чернівецької області.

Досить цікавою була наступна екскурсія у стінах Центру зайнятості, що розширило уявлення здобувачів про особливості роботи фахівців економічного напряму. Дякуємо за Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості за організацію зустрічі,  а представникам Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  – за кваліфіковані відповіді на питання здобувачів освіти.