Зустріч із представницею міжнародного відділу ЧНУ

17 жовтня 2024 року на економічному факультеті відбулася зустріч із представницею міжнародного відділу ЧНУ, яка мала на меті ознайомити студентів і викладачів із програмами академічної мобільності. У ході зустрічі було детально представлено перелік університетів-партнерів та країн, які пропонують програми обміну та стажування. Учасникам заходу було надано вичерпну інформацію щодо специфіки подання заявок на участь у програмах обміну, а також щодо особливостей проходження конкурсного відбору.

Окрему увагу було приділено переліку необхідних документів для участі в програмах академічної мобільності, а також умовам перезарахування навчальних дисциплін після завершення періоду навчання за кордоном. Представниця також надала рекомендації щодо підготовки і подання звітів та відряджень для викладачів, які братимуть участь у міжнародних програмах.

Захід пройшов у конструктивній атмосфері, учасники мали змогу отримати вичерпні відповіді на свої запитання щодо можливостей навчання та професійного розвитку в закордонних університетах. Зустріч продемонструвала високий рівень зацікавленості академічної спільноти факультету в міжнародній співпраці, та, сподіваємося, сприятиме розширенню міжнародних зв’язків університету та розширенню можливостей для студентів і викладачів у сфері академічної мобільності