Відбулася зустріч з власником та керівником «Дірект-Авто»

Днями на економічному факультеті відбулася традиційна зустріч з одним із провідних підприємців Буковини, організована зусиллями кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку. Цього разу до студентів-маркетологів завітав Юрій Пислар – власник та керівник «Дірект-Авто», чи не найбільшої у м. Чернівцях компанії з продажу автомобільних запчастин і комплектуючих.

У цікавій та доступній формі бізнесмен розповів про процес становлення і розвитку власної справи, про основні проблеми та перспективи ринку автозапчастин та про ті маркетингові інструменти, які сприяли розвитку бізнесу, та запропонував випускникам роботу за фахом, що викликало найбільший резонанс в аудиторії.

Довідка: Фірма “DirectAuto” почала свою діяльність в 1998 році в маленькому металевому контейнері на ринку з продажу автомобілів. 25 серпня 2005 року був відкритий фірмовий магазин площею 280 кв.м. під назвою “Автоплюс”. Були організовані комфортні робочі місця, оснащені якісним технічним устаткуванням. Відкриття магазину привело до нового етапу розвитку і значно підвищило якість обслуговування клієнтів. 10 червня 2010 року був зареєстрований новий товарний знак, після чого був проведений ребрендинг з “Автоплюс” на “DirectAuto”. Весною 2014 року успішно запрацював і почав нарощувати оберти віддалений доступ клієнтів до складів і наявності, що дозволило надавати послуги за межами Чернівців та області.