Зміцнення співпраці економічного факультету з університетами Німеччини

11-13 червня делегація Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича у складі декана економічного факультету Руслана Білоскурського та начальника відділу міжнародних зв’язків Сергія Луканюка відвідала з робочим візитом Німеччину.

Під час візиту відбулася низка зустрічей з представниками університетів Німеччини, обговорення перспектив освітньої та наукової співпраці, можливості академічної мобільності та проходження закордонної практики студентами економічного факультету. Зокрема, відбулася зустріч з адміністрацією Університету прикладних наук, технологій, бізнесу та дизайну м.Вісмар. Ректор Університету професор Бодо Віганд-Гофмайстер наголосив, що східне партнерство є одним з пріоритетних напрямків розвитку. Закладена основа підписання договору про співпрацю.

У м.Шверін відбулася зустріч із головою Асоціації університетів та вищих навчальних закладів м. Шверін Іоахімом Веградом, представниками муніципальної влади та торгово-промислової палати. Обговорено можливості співпраці економічного факультету та університетів м.Шверін.

Важливою частиною візиту стало підписання договору про співпрацю між Чернівецьким національним університету ім. Юрія Федьковича та Міжнародним інститутом гостинності. Досягнуто домовленостей про можливість проходження закордонної виробничої практики для студентів, що навчатимуться за освітньою програмою «Маркетинг в ресторанному, готельному та туристичному бізнесі».