ЗМІ про кафедру фінансів і кредиту та спеціальність “Фінанси, банківська справа і страхування”

У 2015 році кафедра фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича відзначає 25-ліття своєї дільності. В даний час кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальністю “Фінанси, банківська справа і страхування”.

Студенти даної спеціальності мають можливість працевлаштування за напрямами:
– державні (публічні) фінанси – випускники кафедри працють в органах влади (обласна державна адміністрація, міська рада, департамент фінансів, управління інвестицій, казначейство, податкова, митна служба та. ін.);
– фінанси підприємства (корпоративні фінанси) – випускники кафедри працюють у сфері бізнесу, в тому числі створили власну справу;
– банківська справа – випускники кафедри працють керівниками і менеджери банківських установ;
– страхування та інші фінансові організації – випускники кафедри працюють у страхових компаніях та інших фінансових організаціях (кредитних спілках, ломбардах, інвестиційних, брокерських, лізингових компаніях та ін.)