ЗМІ про кафедру фінансів і кредиту

Студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та кредитування” на парах можуть створити модель власного бізнесу.

Курс «Фінансові основи організації власного бізнесу» другий рік реалізується викладачами кафедри фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича . Викладається студентам- першокурсникам. Ще один курс “Фінансування та організація підприємницької діяльності” викладається студентам 3 курсу.

Такі нові форми навчання допомагають молоді розвинути креативні підприємницькі здібності, лідерські якості, адаптуватись до ринку праці, зазначають викладачі.

Після теорії про підприємницьку діяльність для студентів-економістів організовують зустрічі із фахівцями в бізнесі: «Ми організовуємо роуд-шоу – серію публічних зустрічей із фахівцями-практиками – бізнесменами, представниками фінансових установ, влади. Також проводимо екскурсії на підприємства, фінансово-кредитні установи, тренінги, рольові ігри, ворк-шопи, дебати, щоб студенти вивчали бізнес у наближених до реальних умовах», – зазначив викладач кафедри фінансів та кредиту Євген Ткач.

На фінальному етапі курсів, студенти із викладачами розглядають успішні стартапи, після чого молоді люди мають показати все, чому навчились, описавши власну бізнес-ідею.

Згодом це відображається в конкурсі бізнес-ідей – публічному обговоренні та захисті авторських робіт.

Обов’язковими складовими успіху проекту має бути чіткий бізнес-плану, обґрунтування новизни ідеї, визначення соціальної відповідальності бізнесу, – зазначають наставники.

Такі курси допомагають студентам ефективніше засвоїти теорію, а в майбутньому – створити успішний бізнес, зазначив завідувач кафедри фінансів і кредиту Петро Нікіфоров:

«Це потрібно і цікаво для студентів. Корисно для тих, які хочуть себе реалізувати себе у бізнесі. Адже один із важелів підйому економіки – розвиток малого та середнього бізнесу. Ці знання важливі з точки зору загального розвитку і для тих, хто у майбутньому захоче відкрити власну справу», – сказав Петро Нікіфоров.

Кафедра фінансів та кредиту у жовтні відзначила 25 років роботи. На кафедрі викладають провідні фахівці-економісти, які навчають студентів , за якими принципами працює вітчизняна економіка, як організувати власний бізнес.

Джерело: http://acc.cv.ua/