Життя і будні кафедри фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ: нові цінності, креатив, партнерські відносини, соціальна відповідальність

Зустрічі із представниками бізнесу та фінансово-кредитних установ:
– керівником Клубу молодих підприємців Буковини та мережі склад-маркету «TOR-BA» – Юрієм Пасічником;
– власником і керівником Суші клубу «Пан Жа Пан» – Сергієм Ткачуком;
– засновником стартапу веб-студії “Brilliant IT” – Юрієм Галіним;
– керівником магазину «Горгани», мотузкових парків «Пролаз» та торгової марки «Їdlo» – Іваном Кисилицею;
– керівником приватного підприємства у сфері бухгалтерського обліку й аудиту та консультування з питань оподаткування Партнер І СК – Оксаною Сірак;
– керівником консалтингової компанії «Вікторія» – Романом Задорожнім;
– представниками Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Ділові екскурсії:
– Національного банку України,
– Центру біржових технологій,
– Credit Agricole Bank,
– Департаменту Фінансів Чернівецької ОДА;
– клубу сімейного дозвілля «Буковинська Троя» у с. Реваківці та зустріч з директором клубу – Володимиром Воронюком.

Організація і проведення IІ Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки» за участю науковців вітчизняних і зарубіжних вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів та студентів.

Зустрічі із відомими людьми:
– політиком і лідером ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком;
– директором департаменту монетарної політики НБУ Сергієм Николайчуком;
– мистецтвознавцем, співзасновницею ТРК “Люкс” Катериною Кіт-Садовою; – народним депутатом України Романом Семенухою;

Переможці і призери Всеукраїнських олімпіад:
– студентка 4-го курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Хабінець Оля здобула аж дві перемоги на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з “Фінансів і кредиту” та з “Державних фінансів”;
– Максименко Каріна отримала перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фінанси і кредит”.

Туристичні поїздки:
– Музей Трипільської культури та городище Черн;
– місто Ясси, Фортеця Нямц та каньон Біказ Румунія;
– Іоанно-Богословський Хрещатинський монастир,
– с.Бакотта Хмельницької обл. Дністровський каньон та Скальний монастир

Проведення міждисциплінарних наукових семінарів кафедрою фінансів і кредиту спільно із:
– кафедрою політології та державного управління,
– кафедрою економіко-математичного моделювання,
– кафедрою публічного права юридичного факультету,
– кафедрою маркетингу, інновацій та регіонального розвитку.

Навчання і стажування за кордоном:
студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича навчались в Норвегії в університеті NORD по міжнародній студентській програмі «ERASMUS+» за освітньою програмою «Економіка державного сектору»

Культурно-мистецькі заходи:
– відвідування Музею Юрія Федьковича,
– екскурсія до Центру культури “Вернісаж”, відвідування унікальної і надзвичайно цікавої виставка картин Заслуженого художника України Андрія Холоменюка в поєднанні із виставкою лицарських обладунків.

Спортивні події:
– організація і проведення Футбольного турніру – «Кубок Фінансиста»,
– студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” стали чемпіонами ЧНУ із шахів.

Різноманітні розважальні заходи:
– посвята студентів першого та третього (скороченого) курсу у мальовничому місці «Орлине гніздо»;
– перемога Борейко Альони студентки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» у конкурсі «Міс Економічний факультет 2019»;
– участь у «Науковому пікніку», «Знайомство із першим курсом за кавою», студентські дебати та ін.

Далі буде…