Запрошуємо на безкоштовну програму для військовослужбовців та членів їх сімей

На економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розпочався набір слухачів на безкоштовну програму “Підприємництво та організація власного бізнесу” для військовослужбовців та членів їх сімей в рамках реалізації проекту «Норвегія-Україна».

Програма перепідготовки та соціальної адаптації передбачає:

• Навчальні курси з бізнес-планування, формування бізнес поведінки, організації власної справи, використання ІТ в бізнесі, обліку та оподаткування, маркетингу та PR, основ менеджменту та управління персоналом, планування кар’єри, інноваційних стратегій
  • Тренінги з особистісного розвитку
  • Тренінги із організації власної справи та здійснення підприємницької діяльності
  • Консультації та зустрічі з підприємцями та представниками бізнесу
  • Психологічні тренінги та семінари із соціальної адаптації

Слухачами програми можуть стати учасники бойових дій, військовослужбовці та правоохоронці, звільнені в запас, дорослі члени сімей вищезазначених категорій.

Проект Норвегія-Україна в місті Чернівці реалізуєтьсяза підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії, Університету Норд  та Міжнародного фонду соціальної адаптації.

Навчання розпочинається з 03 жовтня 2022 року, триватиме 2,5 місяці та проходитиме у вечірній час.

Подивитися буклет (PDF, 415 кБ)

Зареєструватися можна, заповнивши форму за посиланням:

Консультації за телефонами:

050-519-66-82, Грешко Роман Ігорович