Як бути ефективним в сучасному світі, встигати все і не загубити себе

Днями відбулася зустріч зі студентами та викладачами кафедри економіко-математичного моделювання із випускницею кафедри, Світланою Стефанчук, делівері менеджером найбільшої ІТ компанії в Україні – EPAM.

Світлана на основі свого кар’єрного шляху в IT поділилася своїм досвідом як бути ефективним в сучасному світі, як розвивати soft skills, вибираючи певні напрямки розвитку.

Світлана виділила основні фактори, які впливають на продуктивність та які покращують продуктивність, якщо змінити тільки спосіб мислення, також порадила як залишатися в ресурсному стані, коли завдань багато, так як перестати відкладати важливі справи на потім і отримувати задоволення від життя сьогодні.

В кінці зустрічі спікерка поділилася назвами книжок, які їй допомогли досягти своїх цілей. Зокрема, вона радить прочитати «Getting Things Done, або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі» (Девід Аллен), «7 звичок надзвичайно ефективних людей: потужні інструменти розвитку особистості» (Стівен Р. Кові), «Atomic Habits» (James Clear).

Такий неформальний вебінар дав студентам та викладачам кафедри багато корисних порад та лайфхаків для досягнення своїх цілей.

Цінуємо, пишаємося, дякуємо Світлані!