WOW DONE AWARDS 2018. Наші маркетологи – на передовій інновацій у сфері маркетингу та Digital-комунікацій! Вчимося, опановуємо, ділимося!!!

Викладачі кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку економічного факультету, зокрема, професор Буднікевич І.М. та доценти Черданцева І.Г., Кифяк О.В., Венгер Є.І., Вардеванян Є.І., а також студенти-маркетологи 3-4 курсів узяли активну участь у 4-му Міжнародному фестивалі маркетингових і digital комунікацій WOW DONE AWARDS 2018.

Найбільш оригінальні свіжі творчі ідеї та їх рішення з точки зору маркетингових інструментів і комунікаційних каналів стали важливим доповненням до теоретичної та практичної підготовки студентів-маркетологів, а також предметом обговорення колективом кафедри.

З приємністю відзначаємо той факт, що на фестивалі ми зустріли велику кількість випускників економічного факультету, як маркетологів, так і тих, хто отримував дипломи за іншими спеціальностями, але сьогодні працюють у маркетингу. Для них участь у заході стала вимогою сучасних реалій, оскільки, за їхнім власним зізнанням, «успішний бізнес потребує маркетингових знань»…

Хочеться також висловити подяку партнерам і спонсорам фестивалю, зокрема, представництву «Renault-Україна» в Чернівецькій області, з яким кафедра маркетингу інновацій та регіонального розвитку давно та успішно співпрацює.

Цьогорічний WOW DONE AWARDS пропонував три конкурсні напрямки – Marketing & Digital Communication Disciplines, Industrial Categories та National Marketing Services Contest. Відповідно до напрямків, роботи учасників фестивалю оцінювали три незалежних склади журі,які включали в себе визнаних креативних фахівців агентського бізнесу в маркетингових і digital комунікаціях, рекламодавців, представників агентств маркетингових сервісів і компаній-рекламодавців з відділів маркетингових комунікацій. При суддівстві основну роль відігравала якість виконання і досягнутий ефект/результат, ідея, яка не обов’язково має бути масштабною, але має привести до успіху.

З результатами WOW DONE AWARDS 2018 можна ознайомитись на сайті фестиваля.

Довідка: WOW DONE AWARDS 2018 – це міжнародний фестиваль всіх видів маркетингових і digital комунікацій, що об’єднує провідних світових фахівців у галузі маркетингу та реклами. Він став еволюцією міжнародного фестивалю «Золотий PROпеллер», який проходив 11 років поспіль в Україні. Це test-drive для конкурсних робіт перед участю в змаганнях вищого рівня нагород, майданчик для обміну маркетинговим досвідом між клієнтами і агентствами. В рамках фестивалю проходить конкурс, освітня конференція Best Marketing Practices і церемонія нагородження переможців. Фестиваль WOW DONE AWARDS входить в Рейтинг креативності та майстерності України. Організатори фестивалю: Всеукраїнська рекламна коаліція спільно з Міжнародною Асоціацією Маркетингових Ініціатив.