Виставка військової історії України у рамках проекту “Культурно-мистецький простір студента”

18-22 березня 2024 року (14 кор. ЧНУ , ауд. #6) у рамках проекту “Культурно-мистецький простір студента” відбувся патріотичний захід –

Виставка військової історії України епохи середньовіччя! Автентичні лицарські обладунки, мечі, луки, арбалети, списи, одяг та багато іншого періоду князівської й королівської доби України-Руси Київської!

Модерація – Костянтин Костащук – воїн ЗСУ (позивний “Котигорошко” ,107 бриг.), учасник московсько-української війни, чемпіон світу із Середньовічного бою, голова спортивно реконструкторського клубу в м. Чернівці.

Протягом декількох днів студенти відвідували виставку, цікавились славною історією нашої держави, лицарським рухом, зброєю середньовічної доби!

Організатори івенту: Євген Ткач та Наталія Філіпчук