Всеукраїнський конкурс студентських робіт: отримай грант або стипендію на навчання

Студенти 2-5 курсів різних спеціальностей та форм навчання запрошуються до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт, прийом яких відкритий до грудня 2018 року.

Загальна тема конкурсу: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”. Проблематика досліджень може стосуватись менеджменту, маркетингу, різних рівнів економіки тощо.

Захист робіт та визначення переможців буде проведено наприкінці грудня 2018 року.

Призовий фонд конкурсу складає 27 тис. гривень. Ці кошти будуть розподілені між трьома переможцями:
• 1 місце – 13 000 гривень;
• 2 місце – 7 500 гривень;
• 3 місце – 3 500 гривень.

Докладніше з умовами участі, вимогами до конкурсних робіт та етапами конкурсу можна ознайомитися тут.