Вперше учні шкіл та коледжів Чернівців взяли участь у турнірі “Фінансова грамотність – запорука успіху”

30 жовтня 2021 року старшокласники змагалися у турнірі «Фінансова грамотність – запорука успіху». На базі економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся турнір «Фінансова грамотність – запорука успіху»,  організований кафедрою ФІНАНСІВ І КРЕДИТУ спільно з  Управлінням освіти м. Чернівці.

У турнірі взяли змагалися учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Чернівці, (минулого тижня школяри 7-9 класів). У турнірі взяли участь:

• команда «Timeismoney» ЧНВК «Лідер», керівник Крамская Галина Іванівна,
  • команда «Без Обмежень» ліцей 18, керівник Речковська Л. О.,
  • команда « Долари» ЧЗОШ №25, керівник Грек Катерина Вікторівна,
  • команда «Ромашки», «Fortune», «Банкрути»  ліцей № 5,
  • команда «Business sheep» ліцей №1, керівник Старощук Богдан Дмитрович,
  • команда «Фінансові брокери» ЧЗОШ №11, керівник керівник Капша Надія Валентинівна.

Гарний настрій,  позитивні емоції та дружня атмосфера супроводжували всі конкурси, що проходили під наглядом поважного журі. В складі журі  були представлені викладачі кафедри фінансів і кредиту,  представники Управління освіти та представники АТ КБ «ПриватБанк», які є випускниками економічного факультету. Це директори Центрального та  Головного відділення Чернівецької філії АТ КБ «Приватбанк» Васильчук Адела Михайлівна та Гуцул Наталія  Іванівна.

Головою журі д.е.н., професором Нікіфоровим П.О. всім учасникам були вручені цінні призи як від кафедри фінансів і кредиту, так і від наших спонсорів: весільних суконь «Vladiyan Royal», Мережі маркетів TOR-BA, АТ КБ «ПриватБанк», Гірськолижно-туристичному комплексу “Мигово”.

В запеклій боротьбі переможцями турніру стали такі команди:

• І місце – команда «Timeismoney» НВК «Лідер».
  • ІІ місце – команда «Фінансові брокери» ЧЗОШ №11.
  • ІІІ місце – команда «Без обмежень» ліцей 18.

Велика подяка керівникам  команд та директорам шкіл за якісну підготовку команд. Всі учасники турніру отримали подарунки від кафедри фінансів і кредиту та її партнерів.