Внутрішньоуніверситетська співпраця та академічна мобільність задля поширення цінності медіації!

Традиційна співпраця навчально-наукової лабораторії медіації, переговорів та арбітражу кафедри публічного права юридичного факультету в особі вельми шанованої нами Лідії Борисівни Нестеренко й кафедри бізнесу та управління персоналом економічного факультету утвердила думку: «В умовах сьогодення важливо знати, що ми маємо право на медіацію і в Україні є механізми для його реалізації!».

Одна з тем курсу «Управління комунікаціями, конфліктами та бізнес-етика» (викладач доц. Філіпчук Наталія Василівна) передбачає формування у студентів-магістрів компетенцій застосування альтернативних способів урегулювання конфліктів. Відтак лекція-тренінг з керівницею Лабораторії медіації, кочем та практикуючим медіатором Лідією Борисівною Нестеренко, дала змогу охопити широке коло теоретичних і практичних тематичних питань.

«Медіація – для представників бізнесу дієвий спосіб швидкого вирішення спірних питань. В часи, коли важливо економити свої фінансові, часові, емоційні та інші ресурси, саме медіація – це та процедура, яка дозволяє з’ясувати найважливіші інтереси та обрати найефективнішу стратегію вирішення конфлікту чи навіть уникнути його!» – запевнила студентів-економістів, з опорою на значну кількість прикладів, Лідія Борисівна. Щиро вдячні студентам, учасникам лекції, за активність, бажання пізнавати світ медіації та набувати нових навичок та Лідії Борисівні за професіоналізм, за нашу внутрішньоуніверситетську академічну мобільність та співпрацю, за можливість поширювати цінності медіації!