Вітаємо студента 4 курсу спеціальності “Економічна кібернетика” Гавриляка Володимира з перемогою в номінації “За вміння вести наукову дискусію”!

21-22 квітня 2021 р. відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Економічна кібернетика” на базі ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” у режимі відеоконференції. На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією було відібрано 18 наукових робіт.

Студент 4 курсу спеціальності “Економічна кібернетика” Гавриляк Володимир взяв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Економічна кібернетика” у 2020-2021 н.р. з науковою робою “Моделювання якості життя населення” (науковий керівник – к.е.н., доцент Маханець Л.Л.) і здобув перемогу в номінації “За вміння вести наукову дискусію”! Годимося! Бажаємо подальших наукових досягнень та перемог!