Вітаємо нашу студентку з виходом до ІІІ етапу всеукраїнської стипендіальної програми «Завтра.UA»

Вітаємо студентку 4 курсу спец. «Економічна кібернетика» Собіль Олену з виходом до 3 етапу всеукраїнської стипендіальної програми «Завтра.UA».

Ця програма є найбільшою приватною загальнонаціональною програмою з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука. Уже 13 рік підряд програма відбирає стипендіатів на відкритому всеукраїнському конкурсі.

Щоб стати стипендіатом конкурсу потрібно пройти три етапи відбору. В першому етапі оцінювали наукову та волонтерську діяльність, наявність публікацій та рекомендацій. В другому етапі оцінювали наукову роботу. Для конкурсу Собіль О. підготувала роботу на тему «Дослідження взаємозв’язку між економічним зростанням та рівнем викидів вуглекислого газу» (наук. керівник – Вінничук.О.Ю.). За результатами 2 туру до 3 туру потрапило 306 конкурсантів з усієї України. Третій тур відбувається в Києві, де кожен конкурсант показує свої вміння працювати в команді та свій потенціал. 10 квітня Олена працювала в групах в рамках 3-туру та отримала багато емоцій, випробувала своє терпіння та стресостійкість. Очікуємо на результати на конкурсу в травні та бажаємо Олені перемоги, адже ставши стипендіатами фонду студенти отримують можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, обміну досвідом та створення власних проектів й ініціатив.