Військовий аташе Посольства Норвегії в Україні вручив сертифікати військовослужбовцям звільненим в запас та членам їх сімей

05 червня 2019 року відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів слухачам курсів перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей, які з лютого по травень проходили навчання на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю “Організація та управління підприємницькою діяльністю”.

В цьому семестрі на урочисті заходи завітав гість високого дипломатичного рівня – аташе з питань оборони Королівства Норвегія підполковник Бойє Гардер Ліллеруд, який разом із в.о. ректора університету проф. Олегом В’ячеславовичем Ангельським, координатором проекту в Україні від Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольгою Володимирівною Філіною привітав та вручив слухачам курсів документи про завершення навчання.

Перед початком урочистих заходів відбулася офіційна зустріч адміністрації університету із поважними гостями, на якій відзначено високий рівень проведення курсів перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей на економічному факультету Чернівецького університету та висловлено подяку норвезьким та українським партнерам в реалізації актуального соціального проекту із адаптації військовослужбовців та членів їх сімей до цивільного життя.

Отож, 30 слухачів курсів перепідготовки отримали випускні документи про навчання: два сертифікати університетів партнерів – Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та норвезького Університету Норд, а також спільний диплом від Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони Норвегії.

Курси проводилися в рамках проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей в Україні» спільно із Університетом Норд (Норвегія) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.