Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет Валенсії (м. Валенсія, Іспанія)!

До участі у конкурсі допускаються студенти 2-го та 3-го курсу.

Кількість місць: 2

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти всіх факультетів та інститутів, чиї спеціальності є наявні в університеті, що приймає. Перелік курсів можна знайти ТУТ.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом ЧНУ;
– володіти  іспанською / англійською мовою не нижче рівня B2;
– мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ) для студентів:
– CV (Europass);
– копія першої сторінки закордонного паспорту;
– мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
– *план навчання в Університеті Валенсії (Learning Agreement for Studies) має бути підписаний студентом та деканом/заступником декана відповідного факультету/інституту;
– **сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою (не нижче рівня В2);
– довідка про навчання та  переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв’язків;
– виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records) та переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв’язків.

*в плані навчання необхідно набрати орієнтовно 30 кредитів!
** для отримання сертифікату з англійської мови Вам необхідно звернутися  за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з метою реєстрації на тест.  У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет та номер мобільного телефону.  Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Документи надсилаються до 26 листопада 2017 року у сканованому PDF-форматі (одним файлом) у порядку згідно вимог (архів формату RAR або ZIP, розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua).

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSTY_OF_VALENCIA_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Протягом тижня  кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно всіх вимог правилам мобільності студентів була номінована як кандидат від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі.  Ті учасники, які не отримали офіційне повідомлення, будуть вважатися такими, що не пройшли відбір.

Прийняття остаточного рішення щодо рекомендованих кандидатур залишає за собою Університет Валенсії.

Детальна інформація – на сайті Університету Валенсії.

У разі виникнення питань звертайтеся за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з поміткою ERASMUS+ VALENCIA. У листі вкажіть, будь ласка, Ваше ім’я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить.

Дні та години консультацій: понеділок, четвер з 15:00 до 16:30, відділ міжнародних зв’язків, 5 корпус, 148 кабінет.