До уваги магістрів!!! Конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет Норд (м. Буде, Норвегія) ПРОДОВЖЕНО!!!

До участі у конкурсі допускаються студенти, які навчаються на 1-му році магістратури (5 курс).

Надаються 2 стипендії терміном на 6 місяців (2 семестр, січень-червень 2017/2018 н.р.)

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
• бути студентом економічного факультету ЧНУ;
• володіти англійською мовою не нижче рівня B2;
• мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):
• CV (Europass);
• мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
• офіційний сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою (не нижче рівня В2), перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS тощо);
• виписка із додатку до диплома ОР «Бакалавр» з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records) та переклад англійською мовою.

Існує можливість отримати сертифікат міжнародного відділу ЧНУ. Співбесіда відбудеться 19.09 о 15:00

Документи надсилаються до 18:00 20 вересня 2017 року у сканованому PDF-форматі (кожен документ окремо із назвою «прізвище_ім’я_назва документу.pdf») на адресу a.verstyak@chnu.edu.ua. Тема листа Erasmus_Nord_2017.

Співбесіда відбудеться 22.09.2017 о 11:10 в 45 аудиторії XІV корпусу ЧНУ.

Прийняття остаточного рішення щодо рекомендованих кандидатур залишає за собою Університет Норд.