Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет імені Фрідріха Шіллера (м. Єна, Німеччина)

До участі у конкурсі допускаються студенти 2-х та 3-х та 4-х (на 1-й семестр магістерської програми) бакалаврської програми та студенти, які навчаються на 1-му році магістерської програми (2 роки навчання в магістратурі), а також аспіранти 1-го та 2-го року навчання.

Кількість місць та тривалість обміну:
– 2 стипендії для студентів всіх рівнів по 5 місяців;
– 1 стипендія на 4 місяці для аспірантів;
– 1 стипендія на 12 днів (вкл. 2 дні на дорогу) для Teaching Staff.

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти та аспіранти таких інститутів / факультетів:
1. Інститут біології, хімії та біоресурсів
2. Географічний факультет
3. Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи
4. Економічний факультет
5. Факультет фінансів, підприємництва та обліку
6. Факультет математики та інформатики
7. Факультет іноземних мов
8. Факультет історії, політології та міжнародних відносин
9. Філологічний факультет
10. Юридичний факультет

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом / аспірантом та викладачем вищевказаних інститутів / факультетів;
– володіти німецькою мовою не нижче рівня В1 або англійською мовою (для англомовних курсів) не нижче рівня B1, для викладів не нижче С1;
– мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ) для студентів / аспірантів:
– CV (Europass)
– копія першої сторінки закордонного паспорту
– мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4)
– план досліджень (максимальний обсяг – 2 стор. у форматі А4) для аспірантів
– офіційний сертифікат про підтвердження знання німецької мови – не нижче рівня В1 (Goethe-Zertifikate, TestDaF, DSD I або II, DSH 1 або DSH 2 тощо) або англійської мови (для англомовних курсів) – не нижче рівня B1 (TOEFL, IELTS тощо (надається перевага) або сертифікат виданий ВМЗ,)
– список надрукованих праць (для аспірантів)
– довідка про навчання (для студентів та аспірантів), котра перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ
– *план навчання в Єнському університеті (Learning Agreement for Studies) для студентів
– виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), котра перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (індивідуальний план студента для студентів-бакалаврів, додаток до диплому бакалавра для студентів-магістрів та диплом магістра і його додаток для аспірантів).

для викладачів:
– CV (Europass)
– копія першої сторінки закордонного паспорта
– мотиваційний лист (короткий опис запропонований викладацьких заходів (4 лекції/семінари/інше), максимальний обсяг – 1,5 стор. у форматі А4)
– запрошення або підтвердження про зацікавленість від відповідних колег університету Єна
– *сертифікат про підтвердження володіння англійською чи німецькою мовою (не нижче рівня В2), перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння однією з цих мов
– довідка з місця роботи та її переклад англійською мовою, завірений у ВМЗ.

*в плані навчання необхідно набрати мінімум 30 кредитів!

Для тих, хто не має жодного із згаданих сертифікатів на знання німецької мови, є можливість отримати його в ЧНУ. Для цього необхідно завчасно звернутися з цим проханням до лекторки ДААД, пані Каті Бруннер, за електронною адресою: brunner@gedankendach.org. У листі потрібно вказати ім’я, прізвище, факультет, номер мобільного телефону.

Звертатися просимо тільки тих, хто володіє німецькою мовою вище середнього рівня.

** для отримання сертифікату з англійської мови Вам необхідно своєчасно звернутися до Ковалюка Юрія Володимировича за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з метою реєстрації на тест. У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет та номер мобільного телефону. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Документи надсилаються до 25 квітня 2017 року (до 23:59) у сканованому варіанті (одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua). Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY_OF_JENA_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Протягом тижня кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно всіх вимог правилам мобільності студентів та викладачів була номінована як кандидат від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі. Учасники, які не пройшли відбір, будуть також повідомленні.

Прийняття остаточного рішення щодо рекомендованих кандидатур здійснює Єнський університет імені Фрідріха Шiллера, про що повідомляє відібраних стипендіатів.

З коштів проекту стипендіатам щомісячно виплачуватиметься стипендія та буде відшкодовано транспортні витрати.

Перелік курсів німецькою мовою для складання індивідуального плану навчання в Єнському університеті можна знайти тут: https://friedolin.uni-jena.de/qisserver/rds?state=user&type=0&topitem=

Перелік курсів англійською мовою для складання індивідуального плану навчання в Єнському університеті можна знайти тут: https://friedolin.uni-jena.de/qisserver/rds?state=user&type=0&topitem=&noDBAction=y&init=y

Детальна інформація про Єнський університет: https://www.uni-jena.de/