Відкрито конкурс на подання заявок на отримання стипендії на семестрове навчання в Східнобаварський університет прикладних наук в м. Амберг і Вайден (Німеччина)

До участі у конкурсі допускаються студенти 2-х та 3-х курсів бакалаврської програми.

Кількість місць та тривалість обміну: 2 стипендії по 1500 євро на 6 місяців загалом (близько 250 євро на місяць).

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти таких факультетів / інститутів:
•    Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук
•    Факультет математики та інформатики
•    Економічний факультет
•    Кафедра журналістики філологічного факультету

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
•    бути студентом вищевказаних факультетів;
•    володіти німецькою мовою не нижче рівня B1 – B2;
•    мати високі академічні показники

Необхідні документи:
•    CV (Europass);
•    копія першої сторінки закордонного паспорту;
•    мотиваційний лист німецькою мовою (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
•    план навчання (Learning Agreement);
•    сертифікат про підтвердження володіння німецькою мовою (не нижче рівня В2)
•    довідка про навчання;
•    виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records)

Документи надсилаються до 25 травня 2017 року (до 23:59) у сканованому варіанті у порядку згідно вимог (одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua).

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: OTH_STIPENDIUM

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

ЧНУ номінує всіх студентів, які відповідають вимогам конкурсу, а Східнобаварський університет прикладних наук y свою чергу робить остаточний відбір 2-х студентів для навчання по обміну.

Інформація про курси на сайті Східнобаварського університету прикладних наук: https://www.oth-aw.de/en/degree-programmes/

Додаткова інформація від Східнобаварського університету прикладних наук  https://www.oth-aw.de/files/oth-aw/Einrichtungen/International_Office/Institutional_Fact_Sheet.pdf