Відбулося засідання науково-методологічного семінару економічного факультету зі стейкхолдерами

5 травня економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича мав вкрай насичений і продуктивний день. На засіданні науково- методологічного семінару факультету виступили важливі стейкхолдери факультету керуючі партнери незалежної агенції макроекономічного аналізу Михайло Кухар та Григорій Кукуруза. На засіданні, яке модерував кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Богдан Сторощук, який вже протягом ряду років співпрацює з UEO, були присутні викладачі та студенти як даного факультету, так і інших вузів України.

UEO успішно реалізує комерційні проекти з розробки та поширення макроекономічних прогнозів різної тривалості, які вже протягом ряду років демонструють вищий рівень точності, ніж в наших урядових інстуцій, міжнародних організацій та провідних світових банків. Особливо приємно, що Григорій Кукуруза є вихідцем з Чернівців: навчаючись в ліцеї #1, він під керівництвом викладачів економічного факультету став бронзовим призером Всеукраїнської олімпіади з економіки в 10-ому класі і золотим – в 11-ому класі.

Засідання було присвячене аналізу поточних тенденцій та можливих перспектив соціально-економічного розвитку України та світу в сучасних умовах. Дуже багато цікавої та корисної інформації з питань теоретичних аргументів від провідних вчених-економістів та практичних кейсів різних країн з економічної теорії, мікроекономіки, макроекономіки, економічної історії, грошового обігу, міжнародної торгівлі і валютних відносин.

Після цього, успішний виступ даних спікерів спонукав запросити їх виступити перед членами Чернівецької бізнес групи, більшість з яких  є  колишніми студентами нашого факультету. Всі ці люди дуже добре засвоїли досить багато з почутого на студентській лаві, ретельно відслідковують усі сучасні економічні тренди і з неймовірною жагою хапають будь яку актуальну економічну інформацію, чим сильно нагадують позитивних героїв трилогії “Атлант розправив плечі”. Наявний у них невичерпний заряд позитивної енергії не дає підстав для сумнівів у яскравому успішному майбутньому України.А на завершення… усі присутні на засіданні CBG отримали приємний сюрприз на злобу дня!