Відбулася зустріч першого заступника голови Чернівецької ОДА Богдана Ковалюка зі студентською молоддю у рамках курсу «Регіональна економіка»

На думку Богдана Івановича, в умовах становлення і розвитку ринкових відносин в Україні для обґрунтування радикальних економічних реформ особливої актуальності набуває вивчення регіональної економіки. Оскільки саме регіон, як цілісна територія, маючи відповідний потенціал розвитку, створює необхідні передумови для сталого економічного зростання держави в цілому.

Відтак Богдана Іванович підкреслив практичну значимість вивчення курсу «Регіональна економіка» для студентів-економістів, наголосивши на можливостях подальшого працевлаштування. Гість на найвищому фаховому рівні ознайомив студентів з необхідними передумовами регіонального розвитку в умовах сьогодення, окреслив основні напрямки роботи Чернівецької ОДА та особливу увагу приділив відповіді на питання студентів.

Щиро вдячні Богданові Івановичу за зустріч, високий професіоналізм та обізнаність в предметі розмови, а також за запрошення студентів-економістів на практику в Чернівецьку ОДА!