Відбулася посвята студентів кафедри обліку, аналізу і аудиту

Традиційна посвята нових студентів кафедри відбулася у мальовничому комплексі «Георг Парк».

Майбутніх бухгалтерів привітала завідувач кафедри обліку, аналізу і аудиту, доктор економічних наук, професор Ковальчук Тетяна Миколаївна. До привітального слова долучився старший куратор кафедри Бонарев Володимир Валерійович.

Студенти представили свої таланти, які проявилися у піснях та кумедних виступах. Крім того проводилися різноманітні цікаві музичні та інтелектуальні конкурси.

Після реєстрації всіх юних бухгалтерів у Метричній книзі студентів кафедри обліку, аналізу і аудиту та вручення їм студентських посвідчень, першокурсники проходили захоплюючий бухгалтерський квест, заздалегідь підготовлений спеціально для них.

І як же без об’єднуючої страви? Велетенський казан з банушем було швидко спустошено вже посвяченими студентами.

Після завершення дійства комфортабельний автобус повіз втомлених, але щасливих студентів-бухгалтерів додому дорогою серед мальовничих краєвидів Буковини.